  • POWERFUL: 400 W motor moves up to 300 lbs of snow per minute. 2-Blade high-impact, low-temperature paddle auger throws snow up to 20 feet and cuts a 13 in. x 6 in. path
Snow Joe 24-Volt IONMAX Cordless Snow Shovel | 13-Inch | Tool Only
Description