  • CORDLESS CONVENIENCE: 24V rechargeable air compressor — perfect for home, auto, and on-the-go
  • POWERFUL PERFORMANCE: Inflates up to 120 PSI with 40 PSI working pressure
  • LIGHTWEIGHT + PORTABLE: Weighs just 2.18 lbs and includes a 15-inch hose for easy use anywhere
  • MULTI-PURPOSE: Great for tires, sports balls, pool floats, air mattresses, and more
  • IONMAX TECHNOLOGY: Advanced lithium-ion battery for no-fade power and peak performance
Auto Joe 24-Volt* IONMAX Cordless Portable Air Compressor | W/ 2.0-Ah Battery + Charger
Description
When the air is low - pump it up - and Go With Joe®!